Brzeszczot do drewna Junior 150mm 6" Kennedy KEN0400640K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot do drewna Junior 150mm 6" Kennedy KEN0400640K
Kennedy KEN-040-0640K
KEN0400640K
SM.CK016,1ZLNE
Stosowane w szerokim zakresie metali żelaznych i nieżelaznych. Użyteczne dla małych piłek ręcznych (również typu “junior”). Wykonano zgodnie z: BS 6271 : 1990.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | Uniform |
| Długość ostrza | 160 mm |
| Długość ostrza | 6" cal |
| Grubość ostrza | 0.018" cal |
| Szerokość ostrza | 1/4" cal |
| Opakowanie zbiorcze | 1 PCE |
| Marka | Kennedy Industrial |
| Compatible Materials | Drewno |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 Barcode | 5036140026797 |
| eCl@ss Code | 21011602 |
| Waga całkowita | 0.36 |
| Standard, norma | BS6271:1990 |
| Sup. Part No. | KEN-040-0640K |
| Liczba zębów na cal | 14 TPI |
| Type | Drewno |
| Type of Blade Back | Flexible Back |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Weight per 100 | 390 g |