Brzeszczot twardy 10"x1/2"x18TPI HSS Kennedy KEN0403130K PRO19 MTM PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot twardy 10"x1/2"x18TPI HSS Kennedy KEN0403130K
Kennedy KEN-040-3130K
KEN0403130K
Brzeszczot twardy HSS 10"x1/2"X18TPI
KEN-040-3130K
SM.CK016,4,6ZLNE
Brzeszczoty w pełni hartowane, co zapewnia długą żywotność produktu i maksymalną prostotę pracy. Wykonano zgodnie z: BS 1919 : Part 1: 1993.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 1.52 |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| eCl@ss Code | 21011602 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0403130K |
| EAN13 Barcode | 5036140026872 |
| Weight per 100 | 1.40 kg |
| Szerokość ostrza | 1/2" cal |
| Długość ostrza | 10" cal |
| Opakowanie zbiorcze | 1 PCE |
| Grubość ostrza | .025 in.d |
| Liczba zębów na cal | 18 TPI |
| Konstrukcja ostrzy | Uniform |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Type of Blade Back | Rigid Back |
| Długość ostrza | 250 mm |
| Compatible Materials | Nonferrous Metals; Ferrous Metals; Stainless Steel |
| Standard, norma | BS 1919: Part 1: 1993 |