Brzeszczot twardy 12"x1/2"x18TPI HSS Kennedy KEN0403630K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot twardy 12"x1/2"x18TPI HSS Kennedy KEN0403630K
Kennedy KEN-040-3630K
KEN0403630K
Brzeszczot twardy HSS 12"x1/2"x18TPI
KEN-040-3630K
KC-016,4,7ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | Uniform |
| Długość ostrza | 12" cal |
| Długość ostrza | 300 mm |
| Grubość ostrza | .025 in.d |
| Szerokość ostrza | 1/2" cal |
| Pojemnosć opakowania | 1 PCE |
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Materials | Nonferrous Metals; Ferrous Metals; Stainless Steel |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 | 5036140026902 |
| ecl@ss | 21011602 |
| Waga całkowita | 1.8 |
| Standard, norma | BS 1919: Part 1: 1993 |
| Oznaczenie | KEN-040-3630K |
| Liczba zębów na cal | 18 TPI |
| Type of Blade Back | Rigid Back |
| UNSPSC | 27112802 |
| Weight per 100 | 1.70 kg |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 300mm 12" cal |
| Grubość ostrza | 0.63mm .025" cal |
| Szerokość ostrza | 12.5mm 1/2" cal |
| Numer produktu | |
| Liczba zębów na cal | 18 TPI zębów na cal |
| Materiał ostrza | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Compatible Materials | Ferrous Metals Nonferrous Metals Stainless Steel |
| Konstrukcja ostrzy | All Hard |
| Type of Blade Back | Rigid Back |