Brzeszczot twardy 12"x1/2"x24TPI HSS Kennedy KEN0403750K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot twardy 12"x1/2"x24TPI HSS Kennedy KEN0403750K
Kennedy KEN-040-3750K
KEN0403750K
KC-016,4,7ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | Uniform |
| Długość ostrza | 12" cal |
| Długość ostrza | 300 mm |
| Grubość ostrza | .025 in.d |
| Szerokość ostrza | 1/2" cal |
| Pojemnosć opakowania | 1 PCE |
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Materials | Nonferrous Metals; Ferrous Metals; Stainless Steel |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 | 5036140026919 |
| ecl@ss | 21011602 |
| Głębokość całkowita | 30 |
| Długość całkowita | 350 |
| Waga całkowita | 1.8 |
| Szerokość całk. | 65 |
| Standard, norma | BS 1919: Part 1: 1993 |
| Oznaczenie | KEN-040-3750K |
| Liczba zębów na cal | 24 TPI |
| Type of Blade Back | Rigid Back |
| UNSPSC | 27112802 |
| Weight per 100 | 1.70 kg |