Brzeszczot twardy 12"x1/2"x32TPI HSS Kennedy KEN0403870K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot twardy 12"x1/2"x32TPI HSS Kennedy KEN0403870K
Kennedy KEN-040-3870K
KEN0403870K
Brzeszczot twardy HSS 12"x1/2"x32TPI
KEN-040-3870K
SM.CK016,5ZLNE
Brzeszczoty w pełni hartowane, co zapewnia długą żywotność produktu i maksymalną prostotę pracy. Wykonano zgodnie z: BS 1919 : Part 1: 1993.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | Stal szybkotnąca, HSS |
| Konstrukcja ostrzy | Uniform |
| Długość ostrza | 12" cal |
| Długość ostrza | 300 mm |
| Grubość ostrza | .025 in.d |
| Szerokość ostrza | 1/2" cal |
| Opakowanie zbiorcze | 1 PCE |
| Producent | Kennedy |
| Compatible Materials | Nonferrous Metals; Ferrous Metals; Stainless Steel |
| Materiał tnący | Stal szybkotnąca, HSS |
| EAN13 Barcode | 5036140026926 |
| eCl@ss Code | 21011602 |
| Waga całkowita | 1.8 |
| Standard, norma | BS 1919: Part 1: 1993 |
| Supplier Part No. | 0403870K |
| Liczba zębów na cal | 32 TPI |
| Type of Blade Back | Rigid Back |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Weight per 100 | 1.70 kg |