Brzeszczot twardy 14"x1.1/4"X6TPI HSS Kennedy KEN0405200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot twardy 14"x1.1/4"X6TPI HSS Kennedy KEN0405200K
Kennedy KEN-040-5200K
KEN0405200K
KC-016,45,4ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | Uniform; All Hard; |
| Długość ostrza | 350 mm |
| Grubość ostrza | 1.6 mm |
| Szerokość ostrza | 32 mm |
| Pojemnosć opakowania | 1 |
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Materials | Steel; Tool Steels; |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 | 5036140028753 |
| ecl@ss | 21011603 |
| Waga całkowita | 0.135 |
| Oznaczenie | KEN-040-5200K |
| Liczba zębów na cal | 6 TPI |
| Type of Blade Back | Rigid Back |
| UNSPSC | 27112802 |