Brzeszczot twardy 16"x1.1/2"x4TPI HSS Kennedy KEN0405490K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot twardy 16"x1.1/2"x4TPI HSS Kennedy KEN0405490K
Kennedy KEN-040-5490K
KEN0405490K
Brzeszczot twardy HSS 16"x1.1/2"x4TPI
KEN-040-5490K
KC-016,62,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | Uniform; All Hard; |
| Długość ostrza | 400 mm |
| Grubość ostrza | 1.6 mm |
| Szerokość ostrza | 38 mm |
| Pojemnosć opakowania | 1 |
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Materials | Steel; Die Steels; |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 | 5036140028814 |
| ecl@ss | 21011603 |
| Waga całkowita | 0.225 |
| Oznaczenie | KEN-040-5490K |
| Liczba zębów na cal | 4 TPI |
| Type of Blade Back | Rigid Back |
| UNSPSC | 27112802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 400mm 16" cal |
| Grubość ostrza | 1.6mm .062" cal |
| Szerokość ostrza | 38mm 1.1/2" cal |
| Numer produktu | |
| Liczba zębów na cal | 4 TPI zębów na cal |
| Compatible Materials | Die Steels Stal |
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | All Hard |
| Type of Blade Back | Rigid Back |