Brzeszczoty do metalu Junior 150mm 6" opak. 10szt. Kennedy KEN0400620K KEN-040-0620K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do metalu Junior 150mm 6" opak. 10szt. Kennedy KEN0400620K KEN-040-0620K
Kennedy KEN-040-0620K
KEN0400620K
SM.CK016,7,9ZLNE
Stosowane w szerokim zakresie metali żelaznych i nieżelaznych. Użyteczne dla małych piłek ręcznych (również typu “junior”). Wykonano zgodnie z: BS 6271 : 1990.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | Uniform |
| Długość ostrza | 150 mm |
| Długość ostrza | 6" cal |
| Grubość ostrza | 0.018" cal |
| Szerokość ostrza | 1/4" cal |
| Opakowanie zbiorcze | 10 PCE |
| Marka | Kennedy Industrial |
| Compatible Materials | Ferrous Metals; Nonferrous Metals |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 Barcode | 5036140092440 |
| eCl@ss Code | 21011602 |
| Waga całkowita | 0.031 |
| Standard, norma | BS6271:1990 |
| Sup. Part No. | KEN-040-0620K |
| Liczba zębów na cal | 32 TPI |
| Type | Metal/10 |
| Type of Blade Back | Flexible Back |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Weight per 100 | 420 g |