Brzeszczoty do wyrzynarek T101B opakowanie 20szt. Kennedy KEN2401025K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (T101B) opakowanie 20 Kennedy KEN2401025K
Kennedy KEN-240-1025K
KEN2401025K
BRZESZCZOTY DO WYRZYNAREK (T101B) OPAK-20 Kennedy
KEN-240-1025K
SM.CK016,58ZLNE
Narzędzia Cromwell
Najbardziej popularne ostrza w stylu 'T' pakowane po 20 w celach eknomicznych. Umieszczone sÄ... one w plastikowym, bardzo porÄ™cznym pojemniku idealnym do u??ycia przemys?‚owego.o
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Zakres materiałów plastikowych | 30mm |
| Capacity Wood | 50mm |
| EAN13 Barcode | 5036140002715 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Effective Length | 75 mm |
| Equiv. | T101B |
| Features | Tapered & Ground |
| Waga całkowita | 0.135 |
| Supplier Part No. | 2401025K |
| Tapered and ground | y |
| Skok zębów | 2.5 mm |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Clean Straight |
| Długość całkowita | 100mm |
| Typ | T101B |
| Typ chwytu | T-shank |
| Materiał ostrza | HCS - High Carbon Steel |
| Cutting Application | |
| Depth of Cut | 3-30mm |
| Tooth Spacing | 2.7mm |
| Tooth Set | Ground Taper |
| Pack Quantity | 20 |