Brzeszczoty do wyrzynarek T111C opakowanie 20szt. Kennedy KEN2401115K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (T111C) opakowanie 20 Kennedy KEN2401115K
Kennedy KEN-240-1115K
KEN2401115K
BRZESZCZOTY DO WYRZYNAREK (T111C) OPAK-20 Kennedy
KEN-240-1115K
Najbardziej popularne ostrza w stylu 'T' pakowane po 20 w celach eknomicznych. Umieszczone są one w plastikowym, bardzo poręcznym pojemniku idealnym do użycia przemysłowego.
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Zakres materiałów plastikowych | 30mm |
| Capacity Wood | 60mm |
| EAN13 Barcode | 5036140002722 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Effective Length | 75 mm |
| Equiv. | T111C |
| Features | Side Set Teeth |
| Waga całkowita | 0.135 |
| Side set teeth | y |
| Supplier Part No. | 2401115K |
| Tapered and ground | - |
| Skok zębów | 3mm |
| UNSPSC Code | 27112802 |
Further Information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 75 mm |
| Cut Type | |
| Długość całkowita | mm |
| Model, kod produktu | T111C |
| Type | |
| Typ chwytu | T-shank |
| Materiał ostrza | Stal węglowa |
| Cutting Application | |
| Tooth Spacing | mm |
| Tooth Set | Side |
| Pack Quantity |
SM.CK016,39,3ZLNE
Narzędzia Cromwell