Brzeszczoty do wyrzynarek T127D opakowanie 20szt. Kennedy KEN2401275K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (T127D) opakowanie 20 Kennedy KEN2401275K
Kennedy KEN-240-1275K
KEN2401275K
BRZESZCZOTY DO WYRZYNAREK (T127D) OPAK-20 Kennedy
KEN-240-1275K
SM.CK016,67,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Najbardziej popularne ostrza w stylu 'T' pakowane po 20 w celach eknomicznych. Umieszczone sÄ... one w plastikowym, bardzo porÄ™cznym pojemniku idealnym do u??ycia przemys?‚owego.o
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Zakres w aluminium | 3.0-15mm |
| Zakres materiałów plastikowych | 30mm |
| Capacity Steel | 3.0-6mm |
| EAN13 Barcode | 5036140002760 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Effective Length | 75 mm |
| Equiv. | T127D |
| Features | Side Set Teeth |
| Waga całkowita | 0.12 |
| Side set teeth | y |
| Supplier Part No. | 2401275K |
| Skok zębów | 3mm |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Wavy set tooth form | - |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | |
| Długość całkowita | mm |
| Typ | T127D |
| Typ chwytu | T-shank |
| Materiał ostrza | HSS - High Speed Steel |
| Cutting Application | |
| Depth of Cut | mm |
| Tooth Spacing | mm |
| Tooth Set | Side |
| Pack Quantity | 20 |