Brzeszczoty do wyrzynarek T130 opakowanie 5szt. Kennedy KEN2403320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (T130) opakowanie 5 Kennedy KEN2403320K
Kennedy KEN-240-3320K
KEN2403320K
SM.CK016,13,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z wysokiej jakości stali, by sprostać wszystkim przemysłowym i DIY wymaganiom. Wysoka liczba zębów na cal (TPI) zapewnia wolniejsze cięcie ale lepsze wykończenie. Mała liczba zębów na cal (TPI) spowoduje lepsze cięcie ale słabsze wykończenie. Wykończenie będzie również różne w zależności od materiału, od pokrycia tego materiału i kierunku cięcia w relacji do ułożenia ziarna. Przy cięciu niektórych metali, chłodziwo i smar są konieczne aby zmniejszyć tarcie i ograniczyć powstawanie ciepła. Różne techniki mogą być zastosowane w celu ochrony przed odpryskami przy cięciu drewna a zwłaszcza laminowanych materiałów. Wskazane jest użycie ochraniacza antyodpryskowego. Jest to plastikowa wkładka, która znajduje się na brzeszczocie zmniejsza ona przestrzeń w orbicie ostrza i redukuje obszar zagrożony odpryskami. Można też umieścić taśmę na linii cięcia, linia ta musi znajdować się dokładnie na miejscu gdzie chcemy wykonać cięcie. Technika ta pozwala zatrzymać wióry we wnętrzu powierzchni wycięcia.
Chwyt typu 'T'
Chwyt typu 'T' lub tzw. bayonet (bagnetowy) jak są używane w wycinarkach: AEG, Atlas Copco, Bosch, Dewalt, Elu, Hitachi, Holz-Her, Kobe, Makita, Metabo i Osaki.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Zakres w aluminium | - |
| Zakres materiałów plastikowych | 30mm |
| Capacity Steel | - |
| Capacity Wood | 60mm |
| EAN13 Barcode | 5036140100244 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Effective Length | 70 (40) mm |
| Equiv. | Combi (Cuts on Both Edges) |
| Długość całk. | 170 |
| Waga całkowita | 0.028 |
| Szerokość całk. | 80 |
| Side set teeth | y |
| Sup. Part No. | KEN-240-3320K |
| Skok zębów | 4.0 (1.8) mm |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Wavy set tooth form | - |