Brzeszczoty do wyrzynarek odpowiednik B&D A5033 opak. 5szt. Kennedy KEN2404280K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (ODP. B&D A5033) opakowanie 5 Kennedy KEN2404280K
Kennedy KEN-240-4280K
KEN2404280K
SM.CK016,10,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Odpowiednie do Black & Decker i Hitachi DIY.
Wykonane z wysokiej jakości stali, by sprostać wszystkim przemysłowym i DIY wymaganiom. Wysoka liczba zębów na cal (TPI) zapewnia wolniejsze cięcie ale lepsze wykończenie. Mała liczba zębów na cal (TPI) spowoduje lepsze cięcie ale słabsze wykończenie. Wykończenie będzie również różne w zależności od materiału, od pokrycia tego materiału i kierunku cięcia w relacji do ułożenia ziarna. Przy cięciu niektórych metali, chłodziwo i smar są konieczne aby zmniejszyć tarcie i ograniczyć powstawanie ciepła. Różne techniki mogą być zastosowane w celu ochrony przed odpryskami przy cięciu drewna a zwłaszcza laminowanych materiałów. Wskazane jest użycie ochraniacza antyodpryskowego. Jest to plastikowa wkładka, która znajduje się na brzeszczocie zmniejsza ona przestrzeń w orbicie ostrza i redukuje obszar zagrożony odpryskami. Można też umieścić taśmę na linii cięcia, linia ta musi znajdować się dokładnie na miejscu gdzie chcemy wykonać cięcie. Technika ta pozwala zatrzymać wióry we wnętrzu powierzchni wycięcia.
Cechy:
For cutting curves = Cięcie wklęsłości
Wavy set teeth = Zęby frezowane, faliste
Tapered and ground = Zęby szlifowane, klinowe
Reversible, for tight corners. =
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Zakres materiałów plastikowych | 20mm |
| Capacity Wood | 20mm |
| EAN13 Barcode | 5036140100275 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Effective Length | 60 mm |
| Equiv. | A5033 |
| Features | For cutting curves, Wavy set |
| Waga całkowita | 0.019 |
| Sup. Part No. | 1 24 20/5 |
| Skok zębów | 2.5 mm |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Weight per Pk | 19 g |