Brzeszczoty do wyrzynarek odpowiednik Black&Decker A2224 opakowanie 5szt. Kennedy KEN2404240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (ODP. B&D A2224) opakowanie 5 Kennedy KEN2404240K
Kennedy KEN-240-4240K
KEN2404240K
BRZESZCZOTY DO WYRZYNAREK (ODP. B&D A2224) OPAK-5 Kennedy
KEN-240-4240K
SM.CK016,16,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
A2224 Jigsaw Blades - Black & Decker Equivalent - PQ-5
For cutting Metal and Aluminum (1.5-4mm) and plastics up to 8mm
- Hardened and tempered steel blade
- Flexible to prevent shattering
U-type Shank suitable for Black & Decker, Hitachi DIY, Skil and bosch
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 0.025 |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2404240K |
| EAN13 Barcode | 5036140100251 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Straight |
| Długość całkowita | mm |
| Typ | A2224 |
| Typ chwytu | U-shank |
| Materiał ostrza | HSS - High Speed Steel |
| Cutting Application | Aluminium (1.5-4mm) Plastics (< 8mm) Steel (1.5-4mm) |
| Depth of Cut | mm |
| Tooth Spacing | 1.2mm |
| Tooth Set | Wavy |
| Pack Quantity | 5 |