Brzeszczoty do wyrzynarek odpowiednik Bosch T101AOF opakowanie 5szt. Kennedy KEN2401017K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (odpowiednik Bosch T101AOF) opakowanie 5 Kennedy KEN2401017K
Kennedy KEN-240-1017K
KEN2401017K
JIGSAW BLADES (EQV. TO BOSCH T101AOF) PKT-5 Kennedy
KEN-240-1017K
SM.CK016,21,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z wysokiej jakości stali, by sprostać wszystkim przemysłowym i DIY wymaganiom. Wysoka liczba zębów na cal (TPI) zapewnia wolniejsze cięcie ale lepsze wykończenie. Mała liczba zębów na cal (TPI) spowoduje lepsze cięcie ale słabsze wykończenie. Wykończenie będzie również różne w zależności od materiału, od pokrycia tego materiału i kierunku cięcia w relacji do ułożenia ziarna. Przy cięciu niektórych metali, chłodziwo i smar są konieczne aby zmniejszyć tarcie i ograniczyć powstawanie ciepła. Różne techniki mogą być zastosowane w celu ochrony przed odpryskami przy cięciu drewna a zwłaszcza laminowanych materiałów. Wskazane jest użycie ochraniacza antyodpryskowego. Jest to plastikowa wkładka, która znajduje się na brzeszczocie, zmniejsza ona przestrzeń w orbicie ostrza i redukuje obszar zagrożony odpryskami. Można też umieścić taśmę na linii cięcia, linia ta musi znajdować się dokładnie na miejscu gdzie chcemy wykonać cięcie. Technika ta pozwala zatrzymać wióry we wnętrzu powierzchni wycięcia.
Chwyt typu 'T'
Chwyt typu 'T' lub tzw. bayonet (bagnetowy) używany w wycinarkach: AEG, Atlas Copco, Bosch, Dewalt, Elu, Hitachi, Holz-Her, Kobe, Makita, Metabo i Osaki.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140244252 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Supplier Part No. | 2401017K |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Clean Curved |
| Długość całkowita | 83mm |
| Typ | T101 AOF |
| Typ chwytu | T-shank |
| Materiał ostrza | BIM - Bi-metal |
| Cutting Application | Hardwood Laminated Panels Plywood |
| Depth of Cut | 1.5-15mm |
| Tooth Spacing | 1.4mm |
| Tooth Set | Ground |
| Pack Quantity | 5 |