Suwmiarka cyfrowa 300mm 12" Senator SEN3311290K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
488,20 zł
Cena regularna:
396,91 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwmiarka cyfrowa 300mm 12" Senator SEN3311290K
Senator SEN-331-1290K
SEN3311290K
Suwmiarka cyfrowa 300mm 12" Senator SEN3311290K
SEN-331-1290K
Opis produktu
Duży wyświetlacz dla jasności obrazu. Szybkość reakcji. Zero zresetowane. Podwójny odczyt mm / cal. Wielofunkcyjna do pomiaru, wewnątrz, na zewnątrz, głębokość i pomiaru stopnia/uskoku. Radełkowany uchwyt na kciuk do precyzyjnego ruchu obrotowego.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Wymiary | 12" calowe |
| Wymiary | 300mm |
| Kod EAN13 | 5036140228979 |
| Kod eCl@ss | 21170306 |
| Głębokość całk./opak. | 132 |
| Długość całk./opak. | 420 |
| Waga całkowita | 0.805 |
| Szerokość całk./opak. | 28 |
| Nr produktu | SEN-331-1290K |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
SM.CK016,361,1ZLNE