Brzeszczoty do wyrzynarek odpowiednik Bosch T111C opakowanie 5szt. Kennedy KEN2401110K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (odpowiednik Bosch T111C) opakowanie 5 Kennedy KEN2401110K
Kennedy KEN-240-1110K
KEN2401110K
SM.CK016,10,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chwyt typu 'T'
Chwyt typu 'T' lub tzw. bayonet (bagnetowy) używany w wycinarkach: AEG, Atlas Copco, Bosch, Dewalt, Elu, Hitachi, Holz-Her, Kobe, Makita, Metabo i Osaki.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Zakres materiałów plastikowych | 30mm |
| Capacity Wood | 60mm |
| Cuts on down stroke | - |
| EAN13 Barcode | 5036140100084 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Effective Length | 75 mm |
| Equiv. | T111C |
| Features | Side Set Teeth |
| For cutting curves | - |
| Waga całkowita | 0.039 |
| Side set teeth | y |
| Sup. Part No. | D&N 3.20.30/5 |
| Tapered and ground | - |
| Skok zębów | 3mm |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Wavy set tooth form | - |