Brzeszczoty do wyrzynarek odpowiednik Bosch T118A opakowanie 5szt. Kennedy KEN2401160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (odpowiednik Bosch T118A) opakowanie 5 Kennedy KEN2401160K
Kennedy KEN-240-1160K
KEN2401160K
BRZESZCZOTY DO WYRZYNAREK (ODP. BOSCH T118A) OPAK-5 Kennedy
KEN-240-1160K
SM.CK016,16,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z wysokiej jakości stali, by sprostać wszystkim przemysłowym i DIY wymaganiom. Wysoka liczba zębów na cal (TPI) zapewnia wolniejsze cięcie ale lepsze wykończenie. Mała liczba zębów na cal (TPI) spowoduje lepsze cięcie ale słabsze wykończenie. Wykończenie będzie również różne w zależności od materiału, od pokrycia tego materiału i kierunku cięcia w relacji do ułożenia ziarna. Przy cięciu niektórych metali, chłodziwo i smar są konieczne aby zmniejszyć tarcie i ograniczyć powstawanie ciepła. Różne techniki mogą być zastosowane w celu ochrony przed odpryskami przy cięciu drewna a zwłaszcza laminowanych materiałów. Wskazane jest użycie ochraniacza antyodpryskowego. Jest to plastikowa wkładka, która znajduje się na brzeszczocie, zmniejsza ona przestrzeń w orbicie ostrza i redukuje obszar zagrożony odpryskami. Można też umieścić taśmę na linii cięcia, linia ta musi znajdować się dokładnie na miejscu gdzie chcemy wykonać cięcie. Technika ta pozwala zatrzymać wióry we wnętrzu powierzchni wycięcia.
Chwyt typu 'T'
Chwyt typu 'T' lub tzw. bayonet (bagnetowy) używany w wycinarkach: AEG, Atlas Copco, Bosch, Dewalt, Elu, Hitachi, Holz-Her, Kobe, Makita, Metabo i Osaki.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Zakres w aluminium | 1.5-4mm |
| Zakres materiałów plastikowych | 8mm |
| Capacity Steel | 1.5-4mm |
| EAN13 Barcode | 5036140100107 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Effective Length | 48 mm |
| Equiv. | T118A |
| Features | Wavy Set Teeth |
| Waga całkowita | 0.028 |
| Supplier Part No. | 2401160K |
| Tapered and ground | - |
| Skok zębów | 1.2 mm |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Wavy set tooth form | y |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | |
| Długość całkowita | 92mm |
| Typ | T118 A |
| Typ chwytu | T-shank |
| Materiał ostrza | HSS - High Speed Steel |
| Cutting Application | |
| Depth of Cut | 1.5-4mm |
| Tooth Spacing | 1.1-1.5mm |
| Tooth Set | Wavy |
| Pack Quantity | 5 |