Brzeszczoty do wyrzynarek odpowiednik Bosch T144D opakowanie 5szt. Kennedy KEN2401440K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (odpowiednik Bosch T144D) opakowanie 5 Kennedy KEN2401440K
Kennedy KEN-240-1440K
KEN2401440K
SM.CK016,11,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chwyt typu 'T'
Chwyt typu 'T' lub tzw. bayonet (bagnetowy) używany w wycinarkach: AEG, Atlas Copco, Bosch, Dewalt, Elu, Hitachi, Holz-Her, Kobe, Makita, Metabo i Osaki.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Zakres materiałów plastikowych | 50mm |
| Capacity Wood | 60mm |
| Cuts on down stroke | - |
| EAN13 Barcode | 5036140100176 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Effective Length | 75 mm |
| Equiv. | T144D |
| Features | Tapered & Ground |
| For cutting curves | - |
| Waga całkowita | 0.038 |
| Sup. Part No. | D&N 3.23.40/5 |
| Tapered and ground | y |
| Skok zębów | 4mm |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Wavy set tooth form | - |