Brzeszczoty do wyrzynarek odpowiednik Makita No.3 opakowanie 5szt. Kennedy KEN2405030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (ODP. MAKITA No.3) opakowanie 5 Kennedy KEN2405030K
Kennedy KEN-240-5030K
KEN2405030K
SM.CK016,8,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Model z dwoma otworami. Dostosowany do starego typu Makita.
Wykonane z wysokiej jakości stali, by sprostać wszystkim przemysłowym i DIY wymaganiom. Wysoka liczba zębów na cal (TPI) zapewnia wolniejsze cięcie ale lepsze wykończenie. Mała liczba zębów na cal (TPI) spowoduje lepsze cięcie ale słabsze wykończenie. Wykończenie będzie również różne w zależności od materiału, od pokrycia tego materiału i kierunku cięcia w relacji do ułożenia ziarna. Przy cięciu niektórych metali, chłodziwo i smar są konieczne aby zmniejszyć tarcie i ograniczyć powstawanie ciepła. Różne techniki mogą być zastosowane w celu ochrony przed odpryskami przy cięciu drewna a zwłaszcza laminowanych materiałów. Wskazane jest użycie ochraniacza antyodpryskowego. Jest to plastikowa wkładka, która znajduje się na brzeszczocie zmniejsza ona przestrzeń w orbicie ostrza i redukuje obszar zagrożony odpryskami. Można też umieścić taśmę na linii cięcia, linia ta musi znajdować się dokładnie na miejscu gdzie chcemy wykonać cięcie. Technika ta pozwala zatrzymać wióry we wnętrzu powierzchni wycięcia.
Cechy:
Wavy set teeth = Zęby frezowane, faliste
Side set teeth = Zęby rozwarte
Tapered and ground = Zęby szlifowane, klinowe
Reversible, for tight corners. =
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Zakres materiałów plastikowych | 30mm |
| Capacity Wood | 40mm |
| EAN13 Barcode | 5036140100299 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Effective Length | 60 mm |
| Equiv. | No.3 |
| Features | Side set teeth |
| Waga całkowita | 0.029 |
| Sup. Part No. | D&N 5.20.30/5 |
| Skok zębów | 3mm |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Weight per Pk | 29 g |