Chwytak elastyczny 60cm 600mm 24" giętki pazurowy do wyciągania drobnych przedmiotów Kennedy KEN5184820K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Chwytak elastyczny 60cm 600mm 24" giętki pazurowy do wyciągania drobnych przedmiotów Kennedy KEN5184820K KEN-518-4820K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140035102 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Długość | 24" calowe |
| Długość | 600mm |
| Głębokość całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 630 |
| Waga całkowita | 0.09 |
| Szerokość całk./opak. | 65 |
| Nr produktu | KEN-518-4820K |
| Kod UNSPSC | 27112109 |
KEN5184820K
PRZYRZAD ELAST. DO WYCIAGANIA DROBNYCH PRZEDMIOTOW 24" Kennedy
KEN-518-4820K
SM.CK016,11,5ZLNE
Narzędzia Cromwell