Chwytak elastyczny 90cm 36" 900mm giętki pazurowy do wyciągania drobnych przedmiotów Kennedy KEN5184840K KEN-518-4840K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Chwytak elastyczny 90cm 36" giętki pazurowy do wyciągania drobnych przedmiotów Kennedy KEN5184840K KEN-518-4840K
Zakończony czterema stalowymi haczykami, które poprzez przesuwanie rdzenia zaciskają i rozszerzają. Bardzo pomocny przyrząd do wyciągania drobnych elementów ze szczelin.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140035119 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Długość | 36" calowe |
| Długość | 900mm |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 930 |
| Waga całkowita | 0.12 |
| Szerokość całk./opak. | 65 |
| Nr produktu | KEN-518-4840K |
| Kod UNSPSC | 27112109 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Długość całkowita | 914mm 36" cal |
| Product Number | FPT900 |
| Type | Flexible Pick Up Tool |
| Liczba elementów | 1 |
| Special Features | Chrome plated Corrosion-resistant Spring loaded plunger |
SM.CK016,17,3ZLNE