Chwytak magnetyczny z nastawna końcówką 58cm 580mm Kennedy KEN5530140K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Chwytak magnetyczny z nastawna końcówką 58cm 580mm Kennedy KEN5530140K KEN-553-0140K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140004269 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Extended Length | 23" calowe |
| Extended Length | 580mm |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 205 |
| Waga całkowita | 0.045 |
| Szerokość całk./opak. | 65 |
| Kod UNSPSC | 27112109 |
| Waga elementu | 46g |
SM.CK016,23ZLNE