Cyfrowa waga platformowa ze szklanym blatem 5kg Oxford Precision OXD8442840K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cyfrowa waga platformowa ze szklanym blatem 5kg Oxford Precision OXD8442840K
Oxford Precision OXD-844-2840K
OXD8442840K
GLASS TOP DIGITAL PLATFORM SCALES Oxford Precision
OXD-844-2840K
KC-016,111,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
LCS03
Stylish and hygienic digital platform scales. ideal for accurate weighing of ingredients. Capacity of 5000g/11lb. Platform diameter of 160mm. Tare weight function. Overload indication. Low voltage alarm. Auto power off after 90 seconds. Includes a 9V battery.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Oxford |
| Capacity | 5000g/11lb |
| EAN13 | 5036140239869 |
| ecl@ss | 24221200 |
| Głębokość całkowita | 59 |
| Długość całkowita | 200 |
| Waga całkowita | 0.596 |
| Szerokość całk. | 224 |
| Platform Size | 160 mm |
| Oznaczenie | OXD-844-2840K |
| UNSPSC | 41111500 |