Część zamienna do KEN5039460K HYDRAULIC PRESSURE PUMP Kennedy KEN5673940K PRO-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
531,60 zł
Cena regularna:
432,20 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HYDRAULIC PRESSURE PUMP TO SUIT KEN5039460K Kennedy KEN5673940K
KEN-567-3940K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| eCl@ss Code | 21110000 |
| Supplier Part No. | 5673940K |
| UNSPSC Code | 27121500 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 20 tonnes |
| Wysokość całkowita | 1800 mm |
| Szerokość całk. | 545 mm |
| Model, kod produktu | KEN-567-3940K |
| Typ produktu | Hydraulic Pressure Pump |
| Waga elementu | 76kg |
| Work Bed Adjustable Height | 8 x 120mm |
| Additional Features | To Fit HBP020 |
| Ram Stroke | 185 mm |
| Table Aperture | 105 mm |
| Working Table Width | 545 mm |
| Base Size (W x D) | 750 x 700 mm |
| Min/Max Height of Ram to Table | 35 to 870 mm |