Część zamienna do noża tokarskiego śruba 91210 Indexa IND1075353K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Część zamienna do noża tokarskiego, śruba 91210 Indexa IND1075353K
Indexa IND-107-5353K
IND1075353K
Część zamienna do noża tokarskiego, śruba 91210 Indexa IND1075353K
IND-107-5353K
SM.CK016,8,9ZLNE
Części zamienne - Śruba trzpieniowa
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Compatible Manufacturer Part Number | 849.063PIZ/C |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | XP-90C |
| Kompatybilny typ uchwytu | Face Hog' Milling Cutter; 'Hi Shear' Milling Cutter |
| EAN13 Barcode | 5036140082533 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Hex Drive Size | 8 |
| ISO Designation | 912.10 |
| Typ produktu | Arbor Bolt |
| Shim Shape | Kwadrat |
| Supplier Part No. | 1075353K |
| Rozmiar gwintu | M10x25 mm |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer produktu | 91210 |
| Rozmiar gwintu | M10x25 |
| To Suit | XP-45C Face Hog Shell Mills XP-45C Hi Shear Milling Cutter |
| Typ | Arbor Screw |
| Hex Drive Size | 8mm |