Część zamienna do noża tokarskiego śruba 91220 Indexa IND1075357K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Część zamienna do noża tokarskiego, śruba 91220 Indexa IND1075357K
Indexa IND-107-5357K
IND1075357K
Część zamienna do noża tokarskiego, śruba 91220 Indexa IND1075357K
IND-107-5357K
SM.CK016,21,1ZLNE
Części zamienne - Śruba trzpieniowa
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Compatible Manufacturer Part Number | 13090100 |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | XP-45C |
| Kompatybilny typ uchwytu | Shell Mill |
| EAN13 Barcode | 5036140082656 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Hex Drive Size | 14 |
| ISO Designation | 912.20 |
| Typ produktu | Arbor Bolt |
| Shim Shape | Triangle |
| Supplier Part No. | 1075357K |
| Rozmiar gwintu | M20x41 mm |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer produktu | 91220 |
| Rozmiar gwintu | M20x41 |
| To Suit | Tri-Square Shell Mill |
| Typ | Arbor Screw |
| Hex Drive Size | 14mm |