Czujnik do płaskich krawędzi 12mm Kennedy KEN5181480K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujnik do płaskich krawędzi 12mm Kennedy KEN5181480K
Kennedy KEN-518-1480K
Czujnik do płaskich krawędzi 12mm
KEN-518-1480K
Opis produktu
Do lokalizacji położenia detali. Wykonane z hartowanej stali narzędziowej, mogą być stosowane do powierzchni płaskich, krawędzi, poboczy, rowków, trzpieni, kołków, centralnych punktów zarysowanych linii.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 12mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140110854 |
| Kod eCl@ss | 23049190 |
| Głębokosć całk./opak. | 12 |
| Długość całk./opak. | 110 |
| Waga całkowita | 0.05 |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Nr produktu | EF/8 |
| Kod UNSPSC | 23153013 |
| Waga elementu | 50g |
KEN5181480K
CZUJNIK DO PLASKICH KRAWEDZI 12mm Kennedy
KEN-518-1480K
SM.CK016,36,8ZLNE
Narzędzia Cromwell