Czujnik zegarowy 0.5" 0.001" 0-50-0 calowy Oxford Precision OXD3008100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujnik zegarowy 0.5"x0.001"x0-50-0 Oxford Precision OXD3008100K
Oxford Precision OXD-300-8100K
OXD3008100K
Czujnik zegarowy 0.5x0.001x0-50-0 Oxford OXD3008100K
OXD-300-8100K
Opis produktu
Średnica tarczy 58mm (21/4")Matowe wykończenie, chromowana obudowa i utleniona na czarno rękojeść. Wyposażony w trzpień pomiarowy 1/4". Wykonano zgodnie z BS 907.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140153875 |
| Kod eCl@ss | 21170308 |
| Graduation | 0.001 in |
| Reading | 0 - 50 - 0 |
| Nr produktu | OXD-300-8100K |
| Travel | 0.5 in |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 440g |
SM.CK016,99,1ZLNE