Czujnik zegarowy 10mm 0,01mm 0-100 Oxford Precision OXD3008500K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujnik zegarowy 10mm x0,01mm x0-100 Oxford Precision OXD3008500K
Oxford Precision OXD-300-8500K
OXD3008500K
Czujnik zegarowy 10mmx0.01mmx0-100 Oxford OXD3008500K
OXD-300-8500K
Opis produktu
Średnica tarczy 58mm (21/4")Matowe wykończenie, chromowana obudowa i utleniona na czarno rękojeść. Wyposażony w trzpień pomiarowy 1/4". Wykonano zgodnie z BS 907.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140153882 |
| Kod eCl@ss | 21170308 |
| Graduation | 0.01mm |
| Reading | 0 - 100 |
| Nr produktu | OXD-300-8500K |
| Travel | 10mm |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 440g |
SM.CK016,111,8ZLNE