Diagonal bawełniany Senator SEN5337010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Diagonal bawełniany Senator SEN5337010K
Senator SEN-533-7010K
SEN5337010K
DUST SHEET COTTON TWILL 6'x3' Senator
SEN-533-7010K
SM.CK016,18,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ekonomiczna tkanina bawełniana zapewniająca doskonałą ochronę dywanów, podłóg i mebli podczas malowania i tapetowania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140233850 |
| eCl@ss Code | 29110190 |
| Sheet Length | 1830 mm |
| Sheet Length | 53 ft |
| Sheet Width | 53 ft |
| Sheet Width | 915 mm |
| Supplier Part No. | SEN-533-7010K |
| UNSPSC Code | 31211901 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 6ft x 3ft |
| Form | Sheet |
| Długość całkowita | 1.8 m metre 6 ft foot |
| Szerokość całk. | 0.9 m metre 3 ft foot |
| Typ | Dustsheet |
| Reusability | Multiple Use |
| Sheet Material | Cotton |
| Adhesion Type | None |