Dłuto nieiskrzące 20x200mm płaskie Al-Br Kennedy KEN5752080K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$74.50
Cena regularna:
$60.57
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dłuto nieiskrzące 20x200mm płaskie Al-Br Kennedy KEN5752080K
Kennedy KEN-575-2080K
KEN5752080K
DLUTO NIEISKRZACE PLASKIE 20x200mm Kennedy
KEN-575-2080K
SM.CK016,155,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają onekontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140124905 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość całk./opak. | 200mm |
| Nr produktu | C-16 |
| Szerokość ostrza | 20mm |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Waga elementu | 430g |