Dłuto płaskie rzemieślnicze 1.1/2" Kennedy KEN5972940K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dłuto płaskie rzemieślnicze 1.1/2" Kennedy KEN5972940K
Kennedy KEN-597-2940K
Dłuto płaskie rzemieślnicze 1.1/2"
KEN-597-2940K
Opis produktu
Dłuta rzemieślniczeUchwyty przystosowane do uderzeń młotka. Dla rzemieślników i stolarzy. Zaprojektowane by dawać dożywotnią, najwyższą jakość. Ostrza ze stopów chromowo wanadowych, utwardzane, hartowane, kute i szlifowane.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blade Dimensions | (1.1/2"; 38mm)x120mmmm |
| Długość ostrza | 120mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanadium Alloy |
| Szerokość ostrza | (1.1/2"; 38mm) |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140144200 |
| Kod eCl@ss | 21049104 |
| Handle Length | 95mm |
| Handle Material | Cellulose Acetate Butyrate |
| Zawiera | Hammer-blow resistant handles |
| Protection Features | Impact-resistant; |
| Typ | Wood Chisel |
| Kod UNSPSC | 27111906 |
KEN5972940K
DLUTO PLASKIE RZEMIESLNICZE 1.1/2" Kennedy
KEN-597-2940K
SM.CK016,50,8ZLNE
Narzędzia Cromwell