Dłuto płaskie rzemieślnicze 3/4" Kennedy KEN5972880K KEN-597-2880K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dłuto płaskie rzemieślnicze 3/4" Kennedy KEN5972880K KEN-597-2880K
Kennedy KEN-597-2880K
Dłuto płaskie rzemieślnicze 3/4"
KEN-597-2880K
Opis produktu
Dłuta rzemieślniczeUchwyty przystosowane do uderzeń młotka. Dla rzemieślników i stolarzy. Zaprojektowane by dawać dożywotnią, najwyższą jakość. Ostrza ze stopów chromowo wanadowych, utwardzane, hartowane, kute i szlifowane.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blade Dimensions | (3/4"; 19mm)x100mmmm |
| Długość ostrza | 100mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanadium Alloy |
| Szerokość ostrza | (3/4"; 19mm) |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140144187 |
| Kod eCl@ss | 21049104 |
| Handle Length | 95mm |
| Handle Material | Cellulose Acetate Butyrate |
| Zawiera | Hammer-blow resistant handles |
| Protection Features | Impact-resistant; |
| Typ | Wood Chisel |
| Kod UNSPSC | 27111906 |
KEN5972880K
DLUTO PLASKIE RZEMIESLNICZE 3/4" Kennedy
KEN-597-2880K
SM.CK016,35,2ZLNE
Narzędzia Cromwell