Dłuto profesjonalne 1/4" Kennedy KEN5972160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dłuto profesjonalne 1/4" Kennedy KEN5972160K
Kennedy KEN-597-2160K
Dłuto Profesjonalne 1/4"
KEN-597-2160K
Opis produktu
Dłuta profesjonalneKlasyczna budowa. Dla profesjonalnych prac stolarskich.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blade Dimensions | (1/4"; 6mm)x100mmmm |
| Długość ostrza | 100mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanadium Alloy |
| Szerokość ostrza | 1/4" calowe |
| Szerokość ostrza | 6mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140144088 |
| Kod eCl@ss | 21049104 |
| Handle Length | 100mm |
| Handle Material | Cellulose Acetate Butyrate |
| Zawiera | Hammer-blow resistant handles |
| Protection Features | Impact-resistant; |
| Typ | Wood Chisel |
| Kod UNSPSC | 27111906 |
KEN5972160K
DLUTO PROFESJONALNE 1/4" Kennedy
KEN-597-2160K
SM.CK016,24,5ZLNE
Narzędzia Cromwell