Docisk H500FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4432620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$74.50
Cena regularna:
$60.57
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk H500FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4432620K
Indexa IND-443-2620K
IND4432620K
Docisk szybkomocujący poziomy H500FA 'U' Indexa IND4432620K
IND-443-2620K
SM.CK016,165,3ZLNE
Urządzenie zaprojektowane do użycia na elementach wymagających większego dostępu do przedmiotów przytrzymywanych.
Dostępne w ośmiu wielkościach, do generalnego użytku, gdzie potrzebne jest urządzenie o niskim profilu. Siła nacisku w dół pod kątem 90° do podstawy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140086876 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 500 kg |
| Movement of Bar | 65 ° |
| Ruch rękojeści | 85 ° |
| Numer produktu | H500-FA |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle (M10) and Flanged Washer |
| Supplier Part No. | 4432620K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 450 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 65 ° stopni |
| Handle Movement | 85 ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Style | |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle (M10) and Flanged Washer |
| Typ | Adjustable Clamp |
| Waga | kg kilogram 450g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 500 kgf kilogram force |