Docisk H636FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4432720K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$67.33
Cena regularna:
$54.74
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk H636FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4432720K
Indexa IND-443-2720K
IND4432720K
Docisk szybkomocujący poziomy H636FA 'U' Indexa IND4432720K
IND-443-2720K
SM.CK016,200ZLNE
Urządzenie zaprojektowane do użycia na elementach wymagających większego dostępu do przedmiotów przytrzymywanych.
Dostępne w ośmiu wielkościach, do generalnego użytku, gdzie potrzebne jest urządzenie o niskim profilu. Siła nacisku w dół pod kątem 90° do podstawy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140086883 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 636 kg |
| Movement of Bar | 91 ° |
| Ruch rękojeści | 94 ° |
| Numer produktu | H636-FA |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle ( 1/2") and Flanged Washer** |
| Supplier Part No. | 4432720K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 1220 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 91 ° stopni |
| Handle Movement | 94 ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Style | |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle (1/2" ) and Flanged Washer** |
| Typ | Adjustable Clamp |
| Waga | kg kilogram 1220g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 636 kgf kilogram force |