Docisk L163FA szybkomocujący zapadkowy Indexa IND4434070K MTM-PRO
dostępny
Cena regularna:
$25.50
Cena regularna:
$20.73
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk L163FA szybkomocujący zapadkowy Indexa IND4434070K
Indexa IND-443-4070K
IND4434070K
Docisk szybkomocujący zapadkowy L163FA Indexa IND4434070K
IND-443-4070K
SM.CK016,56,4ZLNE
Użyteczne do uszczelniania drzwi komór i form. Pręty są gwintowane aby łatwo je nastawiać i uzyskać dobre przyleganie z podstawą klamry.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Indexa |
| Opis | U-Style Bolt |
| Drawing Adjust | 9.9 mm |
| Drawing Movement | 30 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140087095 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 164 kg |
| Numer produktu | L164-FU |
| Supplier Part No. | 4434070K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 80 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | ° stopni |
| Handle Movement | ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Style | |
| Dostarczany z | |
| Typ | Latch Clamp |
| Waga | kg kilogram 80g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 164 kgf kilogram force |