Docisk L170FA szybkomocujący zapadkowy Indexa IND4434030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk L170FA szybkomocujący zapadkowy Indexa IND4434030K
Indexa IND-443-4030K
IND4434030K
Docisk szybkomocujący zapadkowy L170FA Indexa IND4434030K
IND-443-4030K
SM.CK016,87,1ZLNE
Użyteczne do uszczelniania drzwi komór i form. Pręty są gwintowane aby łatwo je nastawiać i uzyskać dobre przyleganie z podstawą klamry.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Indexa |
| Opis | J-Style Bolt |
| Drawing Adjust | 6.5 mm |
| Drawing Movement | 100 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140087071 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 170 kg |
| Numer produktu | L170-FJ |
| Supplier Part No. | 4434030K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 270 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | ° stopni |
| Handle Movement | ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Style | |
| Dostarczany z | |
| Typ | Latch Clamp |
| Waga | kg kilogram 270g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 170 kgf kilogram force |