Docisk L320-FU szybkomocujący zapadkowy Atlas Workholders ATL4434010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk L320-FU szybkomocujący zapadkowy Atlas Workholders ATL4434010K
Atlas Workholders ATL-443-4010K
ATL4434010K
SM.CK016,98,8ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Marka | Atlas Workholders |
| Opis | U-Style Bolt |
| Drawing Adjust | 9.6 mm |
| Drawing Movement | 45 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140075726 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 320 kg |
| Model, kod produktu | AL320-FU |
| Sup. Part No. | L320-FU |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga | 225 g |