Docisk L3400FA szybkomocujący zapadkowy Indexa IND4434210K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
115,09 €
Cena regularna:
93,57 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk L3400FA szybkomocujący zapadkowy Indexa IND4434210K
Indexa IND-443-4210K
IND4434210K
Docisk szybkomocujący zapadkowy L3400FA Indexa IND4434210K
IND-443-4210K
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Brand | Indexa |
| Opis | U-Style Bolt* |
| Drawing Adjust | 28.6 mm |
| Drawing Movement | 55.6 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140087163 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 3400 kg |
| Model, kod produktu | L3400-FU |
| Supplier Part No. | 4434210K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 1480 g |
Further Information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | ° degree |
| Handle Movement | ° degree |
| Wysokość | |
| Długość | |
| Model, kod produktu | |
| Style | |
| Dostarczany z | |
| Type | Latch Clamp |
| Waga | kg kilogram 1480g |
| Szerokość | |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 3400 kgf kilogram force |
SM.CK016,312,9ZLNE