Docisk L450FA szybkomocujący zapadkowy Indexa IND4434110K PRO20 Wyprzedaż
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$44.69
Cena regularna:
$36.34
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk L450FA szybkomocujący zapadkowy Indexa IND4434110K
Indexa IND-443-4110K
IND4434110K
Docisk szybkomocujący zapadkowy L450FA Indexa IND4434110K
IND-443-4110K
Opis produktu
Użyteczne do uszczelniania drzwi komór i form. Pręty są gwintowane aby łatwo je nastawiać i uzyskać dobre przyleganie z podstawą klamry.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Indexa |
| Opis | 90° Angle U-Style Bolt |
| Drawing Adjust | 33mm |
| Drawing Movement | 65mm |
| Kod EAN13 | 5036140087118 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Zakres chwytu | 450 kg |
| Model, kod produktu | L450-FU90 |
| Nr produktu | L450FA |
| Kod UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 250g |
SM.CK016,107,6ZLNE