Docisk P136-45 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
36,59 €
Cena regularna:
29,75 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk P136-45 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433060K
Indexa IND-443-3060K
IND4433060K
Docisk szybkomocujący dopych-dociąg P136-45 Indexa IND4433060K
IND-443-3060K
Działanie na linii prostej które daje temu zaciskowi o stylu tłokowym ekstremalnie dużą ładowność przy zachowaniu kompaktowej formy. Te dociski działają też w otwartej pozycji co pozwala na użycie funkcji dociągu (np. przy pracy z fromami gumowymi, piankowymi). Wszystkie modele mają blokowany trzpień obrotowy z możliwością regulacji.
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Brand | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140086906 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Handle Position | 45° Extended |
| Zakres chwytu | 136 kg |
| Ruch rękojeści | 180° stopni |
| Model, kod produktu | P136-F45 |
| Spindle Thread | M8 |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Supplier Part No. | 4433060K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 300 g |
Further Information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 32° degree |
| Handle Movement | 180° degree |
| Wysokość | 81mm |
| Długość | 140mm |
| Model, kod produktu | GH-302-F M |
| Style | Flat Base |
| Dostarczany z | SA-085012 - Hexagon Head Spindle |
| Type | Push Pull Clamp |
| Waga | kg kilogram 300g |
| Szerokość | 56mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 136 kgf kilogram force |
SM.CK016,95,3ZLNE