Docisk P386-45 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433180K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$51.89
Cena regularna:
$42.19
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk P386-45 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433180K
Indexa IND-443-3180K
IND4433180K
KC-016,117,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140086951 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Handle Position | 45° Extended |
| Zakres chwytu | 386 kg |
| Ruch rękojeści | 180° stopni |
| Numer produktu | P386-F45 |
| Spindle Thread | M10 |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Oznaczenie | IND-443-3180K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 580 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | ° stopni |
| Handle Movement | 180° stopni |
| Wysokość | |
| Długość | |
| Numer produktu | |
| Style | |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Type | Industrial Clamp |
| Waga | kg kilogram 1480g |
| Szerokość | |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 386 kgf kilogram force |