Docisk PF50 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433700K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk PF50 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433700K
Indexa IND-443-3700K
IND4433700K
Docisk szybkomocujący dopych-dociąg PF50 Indexa IND4433700K
IND-443-3700K
SM.CK016,64,2ZLNE
Działanie na linii prostej które daje temu zaciskowi o stylu tłokowym ekstremalnie dużą ładowność przy zachowaniu kompaktowej formy. Te dociski działają też w otwartej pozycji co pozwala na użycie funkcji dociągu (np. przy pracy z fromami gumowymi, piankowymi). Wszystkie modele mają blokowyny trzpień obrotowy z możliwością regulacji.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140087033 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Handle Position | 180° Extended |
| Zakres chwytu | 50 kg |
| Ruch rękojeści | 66 ° |
| Numer produktu | P50-180F |
| Spindle Thread | M5 |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Supplier Part No. | 4433700K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 100 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | ° stopni |
| Handle Movement | 66 ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Style | |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Typ | Industrial Clamp |
| Waga | kg kilogram 100g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 50 kgf kilogram force |