Docisk PT91 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433530K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk PT91 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433530K
Indexa IND-443-3530K
IND4433530K
IND-443-3530K
SM.CK016,80,7ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Marka | Indexa |
| Collar Thread | M16 |
| EAN13 Barcode | 5036140087002 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 91 kg |
| Ruch rękojeści | 180° stopni |
| Model, kod produktu | P91-FT |
| Spindle Thread | 1/4" UNC |
| Dostarczany z | Nylon Spindle |
| Sup. Part No. | PT91 |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga | 113 g |