Docisk V150SA U szybkomocujący pionowy Indexa IND4431370K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk V150SA U szybkomocujący pionowy Indexa IND4431370K
Indexa IND-443-1370K
IND4431370K
KC-016,52,7ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Straight |
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140086654 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Zakres chwytu | 150 kg |
| Movement of Bar | 94° stopni |
| Ruch rękojeści | 45° stopni |
| Numer produktu | V150-SA |
| Dostarczany z | Hex Head Spindle (M8) and Bolt Retainer |
| Oznaczenie | IND-443-1370K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 320 g |