Docisk V217-FS szybkomocujący pionowy Atlas Workholders ATL4431520K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk V217-FS szybkomocujący pionowy Atlas Workholders ATL4431520K
Atlas Workholders ATL-443-1520K
ATL4431520K
KC-016,61,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Typ | Flanged |
| Marka, producent | Atlas Workholders |
| EAN13 | 5036140075610 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Zakres chwytu | 217 kg |
| Movement of Bar | 100° stopni |
| Ruch rękojeści | 60° stopni |
| Numer produktu | AV217-FS |
| Dostarczany z | Solid Bar and Bolt Retainer (M8)* |
| Oznaczenie | ATL-443-1520K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 170 g |