Docisk V227SA U szybkomocujący pionowy Indexa IND4431470K IND-443-1470K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk V227SA U szybkomocujący pionowy Indexa IND4431470K IND-443-1470K
Indexa IND-443-1470K
IND4431470K
KC-016,65,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Straight |
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140086678 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Zakres chwytu | 227 kg |
| Movement of Bar | 100° stopni |
| Ruch rękojeści | 60° stopni |
| Numer produktu | V227-SA |
| Dostarczany z | Tipped Spindle ( 5/16") and FlangedWasher |
| Oznaczenie | IND-443-1470K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 355 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 100° stopni |
| Handle Movement | 60° stopni |
| Wysokość | |
| Długość | |
| Numer produktu | |
| Style | |
| Dostarczany z | Tipped Spindle (5/16" ) and Flanged Washer |
| Type | Vertical Clamp |
| Waga | kg kilogram 355g |
| Szerokość | |
| Clamp Type | Straight |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 227 kgf kilogram force |