Docisk V227SS szybkomocujący pionowy Indexa IND4431570K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk V227SS szybkomocujący pionowy Indexa IND4431570K
Indexa IND-443-1570K
IND4431570K
Docisk szybkomocujący pionowy V227SS Indexa IND4431570K
IND-443-1570K
Zaprojektowane by zwiększyć wydajność w przemyśle, produkcji, konstrukcjach w zakresie docisków. Szybkie zaciskanie i uwalnianie jest możliwe dzięki użyciu docisków szybkomocujących, co umożliwia redukcję czasu podczas mocowania przedmiotów obrabianych na wszystkich etapach produkcji. Zdolność docisku - podane siły nacisku są maksymalnymi możliwymi do użycia, użycie większego docisku niż wskazane może doprowadzić do nieodwracalnych deformacji urządzenia. Zgodnie ze stosunkiem siły nacisku, możliwości dociskowe będą najlepsze w punkcie najbliższym do uchwytu zaciskowego i siły naciskowe będą osiągnięte w tym punkcie.
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Straight |
| Brand | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140086692 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 227 kg |
| Movement of Bar | 100° stopni |
| Ruch rękojeści | 60° stopni |
| Model, kod produktu | V227-SS |
| Dostarczany z | Solid Bar Tipped Spindle ( 5/16") and Bolt Retainer* |
| Supplier Part No. | 4431570K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 340 g |
Further Information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 100° degree |
| Handle Movement | 60° degree |
| Wysokość | |
| Długość | |
| Model, kod produktu | |
| Style | |
| Dostarczany z | Solid Bar Tipped Spindle (5/16" ) and Bolt Retainer* |
| Type | Industrial Clamp |
| Waga | kg kilogram 340g |
| Szerokość | |
| Clamp Type | Straight |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 227 kgf kilogram force |
SM.CK016,65,8ZLNE